NewsImage115

Безвізовий режим з Таїландом для українських туристів вже діє!

 

З 14 квітня 2019 року громадяни України можуть подорожувати до Королівства Таїланд з туристичною метою без віз. Строк безвізового перебування на території Таїланду до 30 днів, для поїздки необхідно мати закордонний паспорт (біометричний або не біометричний).

   Якщо ви плануєте затриматись у Таїланді більше 30 днів, незалежно від мети подорожі, необхідно отримати візу у відповідному дипломатичному представництві або консульській установі. Також важливо пам’ятати, що громадяни України при поїздках за кордон мають бути застраховані.

   Офіційну інформацію про скасування віз та про оформлення довготривалих віз знайдете на сайті Консульства Королівства Таіланд в Україні.

Нагадаємо, що раніше громадяни України могли отримати туристичну візу в Таїланд по прибуттю з оплатою консульського збору, що складав $60 (терміном на 15 діб). З 15 листопада 2018 року, згідно з ухваленим Урядом Таїланду рішенням, громадяни України мали можливість отримати туристичну візу по прибуттю без стягнення консульського збору. З 14 квітня віза для подорожей до 30 днів з туристичною метою не вимагається і нічого оплачувати не потрібно.

Если желаете быть в курсе новинок туризма, пожалуйста, добавляйтесь в наши группы в соцсетях:

 

 

viber

instagram

facebook

назад