NewsImage179
Відкриття авіасполучення

Уряд опублікував етапи відновлення пасажирського сполучення та країни куди в першу чергу відновлять авіа!

Подробнее
NewsImage178
Греція та Чорногорія відкривають кордони

Грузія, Греція та Чорногорія планують відкрити кордони для іноземних туристів з липня!

Подробнее
NewsImage177
Сертификация отелей COVID-19 в Турции

Агентство по развитию туризма Турции опубликовало сертификационные требования к турецким отелям. Требования предполагают внедрение протоколов безопасности и контроля для всех подразделений отеля.

Подробнее
NewsImage145
Гаджети для подорожей

Власний вітраж в салоні це вже не просто розмови, тепер гаджети для подорожей урізноманітнять Вашу подорож. Гадаю, ви ще не бачили нічого подібного – кольорова плівка, яка перетворює ілюмінатор в салоні літака в чудовий вітраж.

Подробнее
NewsImage144
Небезпечне страхування

На жаль, деякі туристи вважають страхування другорядним і тому обирають собі та своїй родині найдешевший варіант. Але при цьому як ніколи спрацьовує прислів'я про скупого, який платить двічі.

Подробнее
NewsImage143
Правда про декабрь и январь

В этой статье мы подробно расскажем, ехать ли на Тенерифе зимой, можно ли купаться в декабре и январе, каких ожидать цен на новогодние праздники. А ещё обсудим, чем именно Канарские острова хороши в этот период.

Подробнее
NewsImage141
СІМ ЧУДЕС СВІТУ

Всі ми знаємо про такі пам’ятки, як Колізей, Велика Китайська стіна і Тадж-Махал. Але в світі існують і інші справді грандіозні споруди, про які не чули навіть найзатятіші мандрівники. Але ж вони також варті уваги.

Подробнее
NewsImage139
ЯК ПЕРЕЖИТИ НІЧНИЙ ПЕРЕЇЗД

Для більшості тури з нічними переїздами це сущий жах, але завдяки такому відпочинку можна з легкістю, за фактично смішні гроші, побачити більшість країн світу. От практичні рекомендації як все-таки вижити в автобусному турі з нічними переїздами...

Подробнее
NewsImage138
Кращі напрямки для відпочинку у 2020 році

Рейтинг Best in Travel включає 10 країн, 10 міст, 10 регіонів та 10 оптимальних напрямків, які експерти оцінювали за трьома факторами: актуальність, унікальні враження та так званий WOW-фактор (коли місце викликає інтерес одразу ж після того, як людина його бачить).

Подробнее