NewsImage84

Таїланд скасував консульський збір ($60) для оформлення візи по прибуттю!


Згідно з ухваленим Урядом Таїланду рішенням, громадяни України з 1 грудня 2018 до 31 січня 2019 року матимуть можливість отримати туристичну візу по прибуттю терміном на 15 діб без стягнення консульського збору, який на даний час складає 2000 тайських бат ($60), – повідомила прес-служба посольства України у Таїланді.

 

Консульський збір буде скасовано для іноземців з 21 країни, які прибувають до Таїланду на 15 днів. Власники паспортів Андорри, Бутану, Болгарії, Китаю, Кіпру, Ефіопії, Фіджі, Індії, Казахстану, Латвії, Литви, Мальдівів, Мальти, Мавританії, Папуа – Нової Гвінеї, Румунії, Сан-Марино, Саудівської Аравії, Тайваню, України та Узбекистану зможуть відвідати королівство без оплати візи.

 

Отже, для подорожей у Таїланд тривалістю до 15 днів в період з 1 грудня 2018 до 31 січня 2019 року тепер можна зекономити $60!

 

Згідно з інформацією Імміграційного бюро кількість туристів, які отримують візи після прибуття, продовжує падати від січня 2016 року. Очікується, що ініціатива допоможе збільшити турпотік на 30%.

 

Якщо бажаєте бути в курсі новинок туризма, будь-ласка, додавайтесь в наші групи в соцмережах:

 

viber

instagram

facebook

назад